Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVP Praha listopad 09

14. 11. 2009

Fotky zde  ( ch.s.Queen Elsa ) BSP

Fotky zde ( Radka Brabcová ch.s.Barrandovské stříbro ) JRT

 

Obrazek

Společně s mými rodiči a shar-peiem Hanibalem a auo Atrejem jsme se vydali na 2 denní výlet na MVP Praha. Museli jsme vyjíždět už ve 4 hodiny ráno v sobotu, abychom vše stihli. Cesta uběhla rychle ( 2 hodiny ) pesani byli celou cestu hodní. Přijeli jsme na výstaviště, našli kruh a postavili si do koutku naše věci. Atrejíček zdemoloval kennel, takže jsme další den šli koupit výstavní klec drátěnou - do které by se vešli i 4 psi, takže kluci mají pohodlí. Potkali jsme spoustu známých nejen ze cvičáku. Já už se šla pomalu chystat  a jako první šel na řadu Atrejíček do třídy dorostu společně s jedním blue merle pejskem. Atrejíček pěkně šlapal i stál a vybojovali jsme známku VN1. Pan rozhodčí byl nesmírně sympatický a celou dobu se na nás usmíval. Poté jsem rychle letěla ke kruhu JRT, kde na mě čekala Kleuška. Jako vždy byla perfektní, kontaktní a moc se snažila, je to takový andílek s ďáblem v těle. Pan rozhodčí nešetřil známkou VD a tak jsem byla nesmírně šťastná, že Kleuška se mnou vyběhala další výbornou, navíc když je hladká a hodně se upřednostňují hrubáčci. Je prostě úžasná a těším se na další spolupráci. Ještě musím poděkovat její majitelce Radce za ostříhání Atrejíčka. Potom jsem si šla pro jezevčíka Eframa. Byl také šikovný, ale občas vydával podivné zvuky, jak je u něho zvykem. Měla posuzovat paní Jílková, ta ovšem nedorazila, takže posuzování se ujala paní J. Ovesná. Byla velmi příjemná ( na to jak ji znám z kruhu nečekané ) a všechny ději chválila - my jsme se líbili a postoupili jsme do semifinále. Bylo přihlášeno kolem 30 dětí a my s Eframem jsme se dostali do užšího výběru a následně byli 6. Byla jsem spokojená a fandila finalistům - 1.místo Linda+Happy, 2.místo Terka+Armík. Jelikož celá naše výprava byla zančně unavená, jeli jsme do hotelu a dali si výbornou večeři.

Ráno jsme vyjížděli kolem 7 hodiny. Dnes se měl vystavovat Hanibal ve třídě veteránů. Nejprve jsme koupili již zmíněnou klec a umístili se k našemu kruhu. Čekání bylo nekonečné a nastal problém, jelikož se setkali dvě posuzování, měla jsem vystavovat ještě u BSP. Vzala jsem tedy Hanibala do třídy veteránů, zaslouženě vyběhal V1 nej veterán. Rychle jsem spěchala k BSP, třída byla již nastoupená, ale stihla jsem to. Ve třídě bylo 12 fen a posouzení trvalo opravdu hodně dlouho. Běhala s náma ještě Terka Šubertová s Gajlou. Jelikož jsme nestíhali, museli na nás 2 čekat s JH. Paní rozhodčí jsme se líbili a tak nám zadala výbornou a nechala si nás v kruhu. S Erinkou jsme běželi závěrečné kolečko a paní rozhodčí nás přesouvá dopředu a máme nádherné 3.místo !!! Terka s Gajlou mají CAC. Rychle beru Hanibala a ještě čekám na Terku do JH. Posuzuje paní Marušková a je opravdu přísná, ale vybere nás do užšího výběru. Hanibal stojí i běhá nádherně, na umístění to ale nestačilo. V kruhu je napjatá atmosféra, jelikož Terka a Linda mají stejný počet bodů a kdo vyhraje dnes, vyhraje celou republiku. Dnes se štěstí ukázalo na Lindu a postoupila do finále a vyběhala nádherné 2.místo!!! Já si připravuju zatím psi do závěreček. Nejprve jdu do párů s BSP Kristofem a Erinkou. Oba perfektně šlapají, dokonce předběhneme pár pudlů. Posuzuje pan rozhodčí, který dal Atrejíčkovi VN1 a stále se na náš usmívá. Já i pesani si to užíváme a postupujem do užšího výběru. Pan rozhodčí nás posílá do trojúhelníku, Kristof si radostí poskočí a je vidět, že má radost. A stalo se to, co bych nikdy nečekala - máme nádherné 5.místo!!! Jsem dojatá a Markéta asi taky. Poté se ještě proběhneme s Hanibalem o nej veterána.

Celá výstava byla perfektní, děkuji majitelům pejsků, rozhodčím, kamarádům a hlavně mým rodičům. Na výstavě se taky ukázala sestra Atreje, milounká Anička :)

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek